Advert
Gölbaşı tek yürek
Gölbaşı tek yürek
15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen halk meydanlarda demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı’nda tutulan demokrasi nöbetine siyasi parti ilçe başkanları hep birlikte katıldı.

Demokrasi nöbetinde halka seslenen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay şu şekilde konuştu:

“15 Temmuz’da yaptıklarımızı bugün de yapıyoruz. 15 Temmuz’da, o kara gecede hepimiz beraber ayaktaydık. O gün ne CHP’li dedik ne MHP’li dedik ne BBP’li dedik ne Saadet’li dedik ne de Ak Parti’li dedik. Ne Kürt dedik ne Türk dedik ne Çerkes dedik ne Alevi dedik ne Sünni dedik. Önce vatan dedik ve ehpimiz canlı siper olmak için yukarıya koştuk. İşte bu yüzden Gölbaşımız gerçekten kahraman.

Bugün TRT’ye canlı yayın konuğu olduk. TRT’yi alan insanlarımız Gölbaşı’ndan çıktı. Gölbaşımızdan gittikler, o FETÖ denilen terör örgütünün elinden TRT’yi aldılar. Gerçek kahramanlar sizlersiniz. Canlı kalkan olmak için gerçekten o gün çok ayrı bir gündü. Gölbaşımızdaki insanların koşar adım bomba atıldığını bile bile bizim Özel Harekatımıza gitmeleri çok ayrı bir olaydı. Hiçbir güç insanları o bombanın altına götüremezdi. Sadece vatan sevgisi ve bayrak sevgisi götürdü. Kurtuluş Savaşı’nda ne olduysa, Çanakkale’de ne olduysa 15 Temmuz’da da o oldu.

Ben 15 gündür bu alanı doldurduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. İlçe başkanlarımıza Gölbaşı halkı adına teşekkür ediyorum.”

ETİKETLER
Fatih Duruay darbe 15 Temmuz FETÖ demokrasi nöbeti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert