Advert

Advert
Gölbaşı tek yürek
Gölbaşı tek yürek
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Atatürk Sahil Parkı’nda demokrasi nöbetinin 15. gününde siyasi parti ilçe başkanları hep birlikte nöbete katıldı.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Atatürk Sahil Parkı’nda demokrasi nöbetinin 15. gününde siyasi parti ilçe başkanları hep birlikte nöbete katıldı.

Demokrasi nöbetinde bir araya gelen siyasi parti liderleri birlik mesajı verirken darbeye karşı konulan ortak tavır Gölbaşı halkı tarafından coşkuyla karşılandı.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ;

 Ben huzurunuzda değerli ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Bugün bu meydanda bizler siyasi parti ilce başkanları olarak değil bu gün bizler burada bireyler olarak bulunmaktayız.

15 Temmuzda FETÖ terör örgütü üyeleri bu millete darbe yapmaya kalkıştı ama hesaba katmadıkları bir şey vardı. Biz bu yola kefenimizi giyip de çıkmışız diyen Recep Tayyip Erdoğan ve bu aziz milleti göz ardı ettiler. Şunu asla unutmayacaklar bu millet 600 yıl cihana hüküm sürmüş Osmanlının evlatlarıdır. Bunu hiç kimse unutmayacak. Ne Amerika, ne İsrail, ne FETÖ, ne PKK, ne DKPC ne kadar terör örgütü varsa bunu aklının bir köşesine iyi yazsınlar bu millet tankla, topla, tüfekle, uçaksavarla hiçbir şeyle alt edemezsiniz bu milleti.

15 Temmuz gecesi gördüler ki bu millet Çanakkale’de 250 bin şehit vererek yazmış olduğu destanı 15 Temmuzda 250 şehidimizle yazdı. Ben tüm şehitlerimize cenabı Allahtan rahmet diliyorum.

Ey fetö ey onun yandaşları senin hiç mi yüreğin sızlamadı. Bu insanların özerine mermi yağdırmaya çocuklarımızı yetim bırakmaya cenabı Allah o FETÖ’yü ve bu ülkeye göz diken namussuzları cenabı Allah kahhar ismiyle kahreylesin…

İlçe başkanlarının bir araya geldiği ve demokrasi şöleni havasında geçen nöbete ilçe başkanlarının yanı sıra ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VİDEO YÜKLNİYOR....

ETİKETLER
Gölbaşı Ankara Ak Parti darbe demokrasi nöbeti FETÖ ortak tepki Osman Karaaslan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert