Advert

Advert
İlahi sanatçısı Mustafa Demirci darbe gecesini anlattı
İlahi sanatçısı Mustafa Demirci darbe gecesini anlattı
Ankara Gölbaşı’nda demokrasi nöbetine katılan ilahi sanatçısı Mustafa Demirci 15 Temmuz gecesi Gölbaşı’nda yaşadıklarını anlattı.
Advert

15 Temmuz darbe gecesi Gölbaşı’nda olduğunu ifade eden ilahi sanatçısı ve Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi Mustafa Demirci o geceye dair yaşadıklarını anlattı.

Demirci “Ben en son darbeyi gördüğümde 10 yaşındaydım. Haberi alınca hemen telaşla araştırdık soruşturduk. Daha sonra Özel Harekat’a bomba atıldı. Camların ve binanın sallandığını hissettik. Sabaha kadar silah sesleri çatışma sesleri devam etti. Hayatımın en kabus dolu gecesiydi. Sabaha kadar o kabustan uyanmaya çalıştık” dedi.

Vatan sevgisinin imandan geldiğini vurgulayan Mustafa Demirci “İçimizdeki bu hain insanların bu ülkeye yaşattığı acılar, bu menfur hadise asla ülkemize yakışmadı. Ülkemiz buna layık değildi. Biz böyle bir şeyi hiçbir zaman hak etmedik. İçimizdeki bu virüsleri kullanarak bizi yok etmek isteyenlerin bilmeleri gereken bir şey var. Vatan sevgisi bizde imandandır ve o imana karşı şimdiye kadar hiçbir güç üstünlük sağlayamadı. Allah o imanı, o irfanı içimizden, milletimizden almasın. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Onun gibi yiğitler, onun gibi tarihi kalemiyle değiştirenler olduğu sürece bu vatan yıkılmaz. Onların gönüllü askerleriyiz” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Mustafa Demirci darbe FETÖ Özel Harekat
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert