Advert
Siyasi partiler Gölbaşı'nda tek yürek olacak
Siyasi partiler Gölbaşı'nda tek yürek olacak
Gölbaşı'ndaki siyasi parti başkanları ve temsilcileri Atatürk Sahil Parkında gerçekleştirilecek olan Demokrasi Nöbetinde bir araya gelecek.
Advert

Türkiye’de 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen hain saldırısı sonrasında tüm yurt genelinde birlik ve beraberliğin bir çok örneği sergilenmiş Türk halkı solcusundan, sağcısına, tek yürek olmuştu.

15 Temmuz gecesinden bugüne kadar farklı siyasi görüşlere sahip olan binlerce vatandaş, el ele, omuz omuza meydanlarda Demokrasi’ adına nöbet tutmaya devam ediyor.

Bu birlik ve beraberliğin bir örneği de Gölbaşı'nda yaşanıyor. Atatürk Sahil Parkında toplanan Gölbaşılılar hem hain saldırıyı kınıyor, hem de göstermiş oldukları birliktelikle ‘Demokrasiye darbe vurulamaz’ mesajı veriyor.

Gölbaşı'ndaki siyasi parti temsilcileri de ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ diyerek meydanlarda bir araya gelecek. AK Parti, CHP, MHP, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ilçe başkanları ve temsilcileri 30 Temmuz Cumartesi günü saat 21.30’da Atatürk Sahil Parkında omuz omuza vererek, ‘Demokrasi Nöbetinde buluşacak. Düzenlenecek olan programda Siyasi Parti İlçe Başkanları ve temsilcileri birlik ve beraberlik mesajları verecek. 

ETİKETLER
Ak Parti CHP MHP Saadet Partisi BBP İlçe Başkanları Gölbaşı Ankara demokrasi darbe FETÖ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert