Advert
Pursaklar demokrasi nöbetine devam ediyor
Pursaklar demokrasi nöbetine devam ediyor
15 Temmuz’da Fethullahçı Terör Örgütü’nün darbe girişimine karşı meydanlara dökülen Pursaklar halkı, Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in öncülüğünde demokrasi nöbetine devam ediyor.
Advert

FETÖ örgütünün darbe girişimine karşı en yoğun tepkilerin gösterildiği yerlerin başında gelen Pursaklar, demokrasi nöbetini Kızılay Meydanı ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde devam ettiriyor. Her akşam meydanlara akın eden ilçe halkına Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin de eşlik ediyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 15 Temmuz Pursaklar Milli İrade Çadırı’nda misafirlerini ağırlayan Başkan Çetin, bakanlardan milletvekillerine, hemşerilerinden tüm Ankaralılara kadar herkesle sohbet ederek “Pursaklar her zaman milli iradenin yanında” mesajı veriyor.

Meydanların her geçen gün daha da kalabalık olmasının önemli olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Milletimiz demokrasiye, Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize sahip çıkıyor. Rabbim bu aziz milletimizden razı olsun. Darbecilerin tankına, topuna, silahına, helikopterine karşı iman dolu göğsünü siper ederek büyük bir belayı def etti. Başkomutanımızdan gelecek olan ikinci bir emre kadar da meydanları terk etmeyeceğiz” dedi.

ETİKETLER
Ankara darbe girişimi FETÖ demokrasi nöbeti Selçuk çetin pursaklar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert