Reklamı Geç
Advert
Advert
Gelin ve Damat düğünden sonra darbe protestosuna katıldı

Emre Yılmaz ve Makbule Yılmaz çifti, düğünlerinin ardından darbe protestosuna katldı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan çifti alanı dolduranlar alkışladı.

Gelin ve Damat düğünden sonra darbe protestosuna katıldı
Advert

Çift dün gece düğünlerinin ardından Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 'Demokrasi Nöbeti' tutulan alana geldi. Ellerinde Türk bayrakları olan gelin ve damat platforma çıktı. Alanı dolduranlar gelin ve damadı alkışladı.

Damat Emre Yılmaz AA muhabirine açıklamada “ Düğün yapsak mı yapmasak mı arasında bir düğün oldu. Ağabeylerimizin bizi teşvik etmesi ile düğünü yaptık. Büyük bir gururla yaptık. Tabii ki acımız var. Şehitlerimiz var. Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine ise baş sağlığı diliyorum. Bizde bu uğurda can vermeye hazırız. Başkomutanımızın dediği gibi ikinci bir emre kadar meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Bizde yorgunluğumuzu atmadan misafirlerimizi göndermeden nöbete geldik. Buradayız yıkılmadık” dedi.

Gelin Makbule Yılmaz İse “Öncelikle Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine ise baş sağlığı diliyorum. Bu mutlu günümüzde burada olmaktan dolayı daha da mutlu oldum. Birlik ve beraberlik için buradayız” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay çifti tebrik ederek, " Düğünlerinden buraya gelip demokrasimize destek veren çiftimize ve ailelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay düğünlerinin ardından darbe protestosuna katılan gelin ve damat hediye verdi. Gelin ve damat hediyelerini Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu’dan aldı.

Darbe demokrasi nöbeti FETÖ Yalçın Topçu Gelin Damat
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Tarih belli oldu
Tarih belli oldu
Aksakal Ailesi'nin acı günü
Aksakal Ailesi'nin acı günü