Advert
Zafer Yol İnşaat Hizmetinizde
Zafer Yol İnşaat Hizmetinizde
Zafer Pala öncülüğünde kurulan Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti. hizmete başladı.
Advert

Zafer PALA öncülüğünde kurulan Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti. güçlü ve tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmetin en iyisini vermeyi kendine prensip ediniyor.

Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne, inşaa ettiği yüksek standartlardaki yapılar ile inşaat sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmeyi planlıyor.

İnşaat sektörüne ülkemizdeki faaliyetleriyle adım atan Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti., sürekli değişim ve gelişim göstererek yeni projelerle yoluna sağlam ve güvenilir adımlarla devam etmek istiyor.

Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti., bununla da sınırlı kalmayıp madencilik, inşaat malzemeleri, hafriyat ve lojistik sektörlerinde de yer alıyor.

Gerçekleştirdiği inşaat, restorasyon ve yol yapımı projeleri ile ülkemizin yenilenen mimarisine artı değerler katıyor. Sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunuyor. Ayrıca konut projelerinin yanında ticari projelere de imza atan Zafer Yol İnşaat Mimarlık Madencilik Ltd. Şti., yatırımlarını ticari alanda değerlendirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği firmalar arasında yer alıyor. Kültürümüzün mirası olan tarihi köprü, han, hamam, medrese, cami, külliye, kervansaray, bedesten gibi tarihi eserleri aslına uygun bir şekilde restore ediyor. Güçlü makine parkı ile inşaat tecrübesini birleştirerek alt yapı, kanal, kanalizasyon ve yol yapım işleri yapıyor.

Web sitesi: zaferyol.com

Adres: Cevizlidere Cad. 1239. Sokak 10/4 Balgat/ Ankara

Telefon: 0312 472 3232

ETİKETLER
Zafer Yol İnşaat Zafer Pala
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert