Advert

Yanık Tepki

Gölbaşı Belediye Meclisi Milliyetçi Hareket Partisi grubu olarak yaşanan ve tarafımızca da şiddetle kınanan menfur olayın ardından, gerek Gölbaşı Belediyesi AKP meclis üyeleri ve gerekse AKP İl teşkilatı tarafından yapılan açıklamaları hayretle takip etme

Yanık Tepki
Yanık Tepki

Yanık Tepki

 

Gölbaşı Belediye Meclisi Milliyetçi Hareket Partisi grubu olarak yaşanan ve tarafımızca da şiddetle kınanan menfur olayın ardından, gerek Gölbaşı Belediyesi AKP meclis üyeleri ve gerekse AKP İl teşkilatı tarafından yapılan açıklamaları hayretle takip etmekteyiz.

 

Failleri bilinmeyen, araştırma soruşturması devam eden bir suçun tarafı olarak gösterilmeye çalışılan partimiz ve teşkilatımız adına şu noktaları belirtmeyi önemli ve gerekli buluyoruz.

 

Parti ve teşkilat olarak bu olay kullanılarak hakkımızda iftira ve karalama kampanyası başlatılmıştır.

 

Sayın Genel Başkanımızın ilçemizi ziyaret ettikleri ve halkımızın yoğun ilgi gösterdiği bir günün ardından yaşananları çok manidar bulduğumuzu ifade ediyoruz.

 

Hazırlıkları çok önceden başlatılan ve meclisimizin Ocak ayı toplantısında oy birliği ile karar aldığı F.Re.e. Münih Fuarına katılmama kararı veren meclis üyesi arkadaşlarımızın neye hizmet ettiklerini anlamak mümkün olamamaktadır.

 

Bizler, Gölbaşı’nı temsilen mecliste bulunduğumuzu ve Gölbaşımıza hizmetle görevli olduğumuzu biliyoruz.

 

MHP’li meclis üyeleriyle bir arada bulunmama gibi bir gerekçeyi ortaya atanlarla bizler de herhangi bir sahada bir arada bulunmak istemiyoruz.

 

Henüz aydınlatılamamış bir adli olayın ardına sığınıp siyaset üreten, tavır geliştiren ve karar verenlerin mahcup olmayı da hesaba katmaları gerekir.

 

Milliyetçi Hareket Partili meclis üyeleri olarak yanlış yapmamaya ve yanlışın yanında yer almamaya çalıştık, bundan sonra da aynı hassasiyeti göstereceğiz. Bizim amacımız ilçemizin menfaatlerini yüksekte tutmak ve her şeye rağmen hizmet etmektir. Ayrı partilerden de olsak diğer meclis üyelerini rakip değil, takımın birer parçası olarak gördük ve öyle davrandık.

 

Genel seçimlere kısa bir zaman kala yine bildik senaryo ve tezgâhlarla Gölbaşı Belediyesi ve Milliyetçi Hareket Partisini hedef gösterip psikolojik baskı uygulayarak siyasi rant elde etmek isteyenler var. Her zaman yaptıkları gibi mağdur rolüne soyunup bunun rantını yemeye çalışanlar, Hakk’ın ve halkın hesabını da dikkate almalılar.

 

Sahibi olduğumuz inançlarımız, değerlerimiz ve partimizin ilkeleri; böylesi karanlık, gayri ahlaki ve düzmece senaryoların figürü ve figüranı olmaya engeldir.

 

Siyasi tarih bizim dik duruşumuza ve ilkeli tavrımıza şahittir. Biz, malum mihrakların ürettikleri küçük oyunlara dün ve bugün gelmedik, yarınlarda da gelmeyeceğiz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

 

 

                      Kadir Yanık

Gölbaşı Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi

Grup Başkan Vekili

Kadir Yanık MHP Mhp Meclis Üyesi Yanık Tepki AK Parti AK Parti Meclis Üyesi Şiddet İlçe Teşkilatı Gölbaşı Ankara Gölbaşı Belediyesi Yakup Odabaşı Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı Partiler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı