Advert

“Yüzlerin güldüğü bayramları özledik”

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, terör ve şehit haberlerinin peşpeşe yaşandığı bir Ramazanı daha geride bıraktıklarını belirterek“Millet olarak, yüzlerin güldüğü bayramları özledik” dedi.

“Yüzlerin güldüğü bayramları özledik”
“Yüzlerin güldüğü bayramları özledik” Soner Aksakal

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, patlayan canlı bombalar ve terörle mücadelede şehit haberlerinin peş peşe geldiği bir buruk Ramazanı daha geride bıraktıklarını söyledi. İl Başkanı Fatih Çetinkaya, bu acı günlerden kurtulmak için bayram günlerinin iyi bir fırsat olduğunu bildirdi. Ramazanın ülkemiz üzerindeki oyunların gölgesinde yaşandığına dikkat çeken Çetinkaya “Aziz vatanımızın her yöresinde; ellerin birleştiği, yüzlerin güldüğü ve kalplerin sevindiği bayramlar diliyorum” dedi.

BAYRAM MESAJI YAYINLADI

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çetinkaya’nın mesajı şöyle:

“Mübarek Ramazanı Şerifin manevi hazzı ve bir ay boyunca Allah’ın rızasını kazanmak için yapılan ibadetlerin eşliğinde bir bayrama daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

Ne yazık ki, Türkiye üzerinde oyunlarını sahneleyenler, bu manevi günlerimizi doya doya yaşamamıza yine engel oldular. Patlatılan canlı bombalar, terörle mücadelenin yoğun bir şekilde sürdüğü vatanımızın bir köşesinden gelen şehit haberleri milletçe hepimizi yasa boğdu.

“BAYRAM BAŞLANGIÇ OLSUN”

Bu derin acıları yaşarken kutlayacağımız Ramazan Bayramında sevinen kalplerin, gülen yüzlerin ve birleşen ellerin bir daha birbirinden ayrılmamasını diliyorum. Aziz Türk milletinin içine düştüğü bu karanlık günlerin artık sona erdiği, yüzlerin güldüğü bayramlar yaşamak en büyük temennimizdir.

Bu vesileyle aziz vatanımız uğruna şehit düşen her bir kahramanımızı minnetle anıyor, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Geleceğimiz ve yarınlarımızın sigortası olan küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşıldığı, büyüklerimizin hürmetle anıldığı bir bayram yaşama umuduyla Türk-İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum.”

Bayram MHP FATİH ÇETİNKAYA
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı