Advert

“Sevinciniz hiç bitmesin”

Başkan Fatih Duruay’ın Ramazan Bayramı mesajı:

“Sevinciniz hiç bitmesin”
“Sevinciniz hiç bitmesin” Soner Aksakal

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Belediye Başkanı Duruay, bayram mesajında Gölbaşılı vatandaşların bayramını en içten dileklerle kutladı.

Belediye Başkanı Duruay, "Bayramlar, dini ve milli duygularımızın perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir.

 

Yüce Allah’a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu mübarek günler bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmaya vesile olan müstesna bir zamana işaret eder. Küçüklere sevgiyle yaklaşıldığı, büyüklerin hürmetle anıldığı ve ziyaret edildiği bu günlerin millet hayatında eşsiz bir yeri bulunuyor.

 

Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan bu mübarek günlerin Gölbaşılı hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Kıymetli Gölbaşılı hemşerilerimizle birlikte yeni bir Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramını, tüm vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Ankara Gölbaşı Fatih Duruay Ramazan Bayramı mesaj yayınladı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı