Advert

BBP ve Alperen Ocaklarından ortak iftar

Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Gölbaşı Alperen Ocakları iftar programında bir araya geldi.

BBP ve Alperen Ocaklarından ortak iftar
BBP ve Alperen Ocaklarından ortak iftar Soner Aksakal

Büyük Birlik Partisi (BBP) Ankara İl Başkanı Mahir Alay Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Alperan Ocakları'nın ortaklaşa düzenlediği iftar programında konuştu. Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü hakkında açılan davanın takipsizlik ile neticelenmesini eleştirdi.

 

Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkanı Mahir Alay "Muhsin Yazıcıoğlu Dava Dosyası bu hacme ve boyuta eriştikten sonra, başta siyasi iktidar olmak üzere, sorumlu tüm resmi kurumlar, bu davaya olan ilgi ve hassasiyetlerini kaybetmeye başladılar. Dava sürecindeki ihmal kusur ve kasıtların üstlerine başlarına bulaşmaya başlamasından aşırı rahatsız olan bir kesim siyasi ve bürokratik dosyanın biran önce kapatılmasıyla ilgili gayretler içine girmeye başlandı. Dava sürecine ve davayı takip eden yürüten kişilere müdahaleler iyice arttı. Dava süreci sulandırılmaya ve suni gündemlere, bir takım iç kavgalara, çatışmalara, tezgâhlara, tertiplere malzeme yapılmaya çalışıldı" dedi.

 

2014 yılında da davada takipsizlik kararının verildiğini ama yaptıkları müracaat sonucu davanın devamı yönünde karar alındığını ifade eden Mahir Alay “Yine 15 günlük yasal sürecin sonunda Kahramanmaraş Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesine itirazımızı yapacağız. Ve inanıyoruz ki yanlış hesap Bağdat’tan dönecektir. Biz inanıyoruz ki hala bu ülkede vicdanı ile karar verecek hâkimler vardır”  ifadelerini kullandı.

Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Özcan Abdurrahmanoğlu da yaptığı konuşmada tüm vatandaşların Ramazan Bayramını ve Kadir Gecesini kutladı.

İftar programına Gölbaşı Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ankara Gölbaşı Alperen Ocakları BBP Mahır Alay Muhsin Yazıcıoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı