Advert

Başkan Duruay’dan Kadir Gecesi Mesajı

Belediye Başkanı Fatih Duruay, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin tüm Gölbaşılılara, İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan Duruay’dan Kadir Gecesi Mesajı
Başkan Duruay’dan Kadir Gecesi Mesajı Soner Aksakal

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Duruay, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin tüm Gölbaşılılara ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

Belediye Başkanı Fatih Duruay, Kadir Gecesi mesajında şunları söyledi:

“Rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan’ın son günlerindeyiz. Bu manevi atmosfer içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece, bütün insanlığı dünya ve ahiret saadetine ulaştıracak olan Kur’an-ı Kerim’in, Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s.)’a indirilmeye başlandığı gecedir. Yüce Rabbimizin ilahi vahyinde de ‘Bin aydan daha hayırlı’ olduğu ifade edilmektedir. Aynı zamanda şeref ve hüküm gecesi demek olan mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyor; milletimize, ülkemize ve bütün insanlığa barış, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

 

 Terörü Kınadı

Başkan Duruay Ülkede yaşanan terör olaylarının bir daha yaşanmamasını, terörün yerini barış, huzur ve istikrara bırakmasını diledi. ‘Ülkemizin bütününe, birlik ve beraberliğimize yapılan terör olaylarını şiddetle kınıyorum. Teröre karşı birlik, beraberlik ve sağduyu içinde ortak hareket etmek her zamankinden daha da büyük önem taşımaktadır. Ülkemizdeki huzur ve istikrar ortamını hedef alan terör saldırılarının bir daha yaşanmamasını diliyorum. Tüm İslam aleminin mübarek Kadir Gecesini en içten dileklerimle yürekten kutluyorum. Kadir Gecesi’nin ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ankara Gölbaşı Kadir Gecesi Fatih Duruay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı