Advert

Başkan Çetin’den bayram mesajı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında “Eli kanlı katiller aracılığıyla ülkemizin huzurunu bozmaya çalışanlara inat, birlik ve beraberlik içinde Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını idrak edeceğiz” dedi.

Başkan Çetin’den bayram mesajı
Başkan Çetin’den bayram mesajı Soner Aksakal

Başkan Çetin, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında terör örgütlerinin ülkemiz üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerle birlik beraberliğe kast edildiğini hatırlatarak “Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Bayramın, ülkemizle birlikte tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Hain terör eylemleri ülkemizin yükselişine ve milletimizin daha da kenetlenmesine engel olamayacaktır. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için güzel bir fırsattır” ifadelerini kullandı.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Ramazan Bayramı mesajında şu düşüncelere yer verdi: “Kardeşlik bilincini yenileme, muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme, paylaşmayı yaygınlaştırma iklimi olan Ramazan ayını geride bırakırken; bayramda da gönül seferberliği ile ebedi kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Özellikle terör eylemleriyle etrafımızdaki ateşi ülkemize taşımak isteyen hain terör örgütlerinin kalleş planları, canlarımızı hayattan kopartıyor. Hiçbir insani ve ahlaki değer tanımayan cinayet şebekeleri, masum sivillerimizi, askerimizi, polisimizi, korucumuzu şehit ediyor, acımızı çoğaltıyor. Mübarek Ramazan Bayramının güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum. Akraba, komşu, eş dost, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi hatırlayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalıp, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.”

Ankara Pursaklar Bayram Mesajı Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı