Advert
Duruay’dan Personele İftar
Duruay’dan Personele İftar
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Belediye’de çalışan personele ve ailelerine iftar yemeği verdi.
Advert

Gölbaşı Belediyesi çalışanları ve çocukları, Belediye Başkanı Fatih Duruay’nın verdiği iftarda buluştu. Gölbaşı Belediyesi Spor Kompleksi bahçesinde Başkan Fatih Duruay tarafından belediye personeli ve ailelerine iftar verildi. Personel ve aileleri Belediye Başkanı Fatih Duruay’a verdiği iftardan dolayı teşekkür ettiler.

 “Biz Bir Aileyiz”

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay iftar yemeğinde yaptığı konuşmada; Ramazan ayının kaynaşma ve birleşme ayı olduğuna dikkat çekti. Başkan Duruay, şunları söyledi:

“Çok kıymetli mesai arkadaşlarım. Cenab-ı Mevlam tutmuş olduğunuz oruçları, yapmış olduğumuz ibadetleri kabul eylesin. Bir Ramazan’ında sonuna yaklaştık. İnşallah Allah kazasız belasız bitirmeyi nasip eyler. Önümüzdeki Kadir gecemiz hepimize hayırlı olsun. Cenab-ı Mevlam bu Kadir gecesinin bu Ramazanın hürmetine İslam coğrafyasında dökülen kanları da sona erdirsin. Birliğimizi, dirliğimizi bozmasın inşallah. Bu tür iftarlara Gölbaşı Belediyesi olarak önem veriyoruz. Bu tür iftarların birlik ve beraberliğimizi arkadaşlık ve dostluğumuzu pekiştirmek için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum, hepinizden Allah razı olsun. Yaklaşan Ramazan bayramınız şimdiden mübarek olsun. Sevdiklerinizle ile nice bayramlar geçirmenizi diliyorum.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Belediyesi Fatih Duruay İftar Ramazan Oruç
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert