Advert
Başkan Çetin: “Hainler asla amaçlarına ulaşamayacak”
Başkan Çetin: “Hainler asla amaçlarına ulaşamayacak”
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör olayını kınayarak “Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalara diliyorum. Terör asla amacına ulaşamayacak” dedi.
Advert

Türkiye’yi bir kez daha yasa boğan İstanbul’daki hain terör eylemini lanetleyen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yaptığı yazılı açıklamada birlik beraberlik mesajı verdi. Terör eyleminin ülkenin birlik ve beraberliğine yönelik olduğunu belirten Başkan, açıklamasında terörü ve teröre destek verenleri bir kez daha kınadı.

Saldırılar karşısında büyük bir vakar ve kararlılık içinde olunması gerektiğini hatırlatan Selçuk Çetin, açıklamasında şu mesajları verdi: “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda savunmasız sivillere yönelik yapılan hain saldırı ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef almıştır. Terör örgütleri ve onlara destek verenler şunu bilmelidir ki bu aziz millet hiçbir zaman bunlara prim vermeyecektir. Türkiye’nin yükselişine engel olamayacaklardır. Birliğimize kast edenler tarih huzurunda yok olup gidecektir. Devletimizin, hükümetimizin ve güvenlik güçlerimizin terör örgütlerine yönelik kararlı mücadelesi bunun en büyük göstergesidir. Milletçe bir ve beraber olma zamanıdır. Terörü şımartanlar, o hainlere destek verenler, bugün bir kez daha Türkiye’nin haklı mücadelesini anlamış olmalıdır. Terör kimden ve nereden gelirse gelsin, milletçe bunun karşısında olup, teröre asla boyun eğmeyeceğimizi göstermemiz gerekir. İnsanlıktan, vicdandan yoksun olanlar; kahpece ve kalleşçe eylemler yaparak mübarek Ramazan ayında askerimizin, polisiminiz, sivil vatandaşlarımızın yaşam hakkını elinden alıyor. Ama şunu bilmelidirler ki Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti bu hain terör örgütlerinin kökünü kazıyacak güç ve kudrete sahiptir. Acımız büyük. Gün birlik günüdür. Bu hain saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Teröre lanet olsun.”

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Terör Selçuk Çetin Lanetledi Atatürk Havalimanı Patlama
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert