Advert
Başkan Duruay, Kendi Çiçeklerini Kendi Ekti
Başkan Duruay, Kendi Çiçeklerini Kendi Ekti
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay kendi elleri ile yetiştirdiği çiçek tohumlarını toprak ile buluşturdu.
Advert

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde geçtiğimiz aylarda çiçek tohumlarını toprak ile buluşturmuştu. Başkan Duruay, büyüyen Vinka, Petunya ve Kadife, çiçek fidelerini kendi elleri ile Atatürk Sahil Parkında oluşturulan Ay Yıldız motifli alanda çalışan işçiler ile birlikte dikti. Ayrıca Gölbaşı’nda bulunan park ve bahçelere toplam 120 bin adet çiçek dikilecek.

Başkan Duruay, çiçek dikimi esnasın da şunları söyledi: “Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi parklarımızı rengarenk çiçekler ile süslüyor. Bayramda Gölbaşı’na gelen ve parklarımızda zaman geçirmek isteyen vatandaşlarımız renk renk süslenmiş çiçeklerimiz ile karşılaşacaklar. Başkent’in en güzel mesire alanlarından birisi olan Gölbaşımıza herkesi davet ediyorum’ İfadelerini kullandı.

Piknik Alanındaki çalışmaları yerinde inceledi

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Atatürk Sahil Parkı piknik alanında yapılan tadilat ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında Gölbaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağa’dan ve Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Göçer’den bilgi aldı.   Başkan Duruay, sahil parkındaki piknik alanında çalışmalar hızla devam etmek olup piknik alanımızı en kısa sürede  hizmete açacağız" dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Çiçek Ekimi Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert