Advert
Başkan Duruay, Bezirhane’liler İftar Sofrasında Buluştu
Başkan Duruay, Bezirhane’liler  İftar Sofrasında Buluştu
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Bezirhane Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti.
Advert

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Bezirhane Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti. Gölbaşı Belediyesi tarafından Bezirhane Mahallesinde verilen sokak iftarına onlarca Bezirhane’li vatandaş katıldı.

 

Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Fatih Duruay,Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu da belirterek, ‘Bugün burada Bezirhane Mahallesi sakinleri ile iftar sofrasında bir araya gelmek, sizler ile birlikte iftarımı açmak beni çok mutlu etti. Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Yaklaşan  Kadir gecenizi ve Ramazan Bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyorum’ ifadelerini kullandı.

Gölbaşı Belediye Fatih Duruay, iftar  sonrasında mahalle halkı ile tek tek tokalaşarak çocuklara oyuncaklar hediye etti.

ETİKETLER
Ankara Fatih Duruay İftar Ramazan Bezirhane
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert