Advert

Başkan Çetin okul müdürleri ile akademi öğrencilerine iftar verdi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, iftar yemeğinde ilçedeki okul müdürleri, Pursaklar Gençlik Akademisi öğrencileri ile spor eğitmenlerini iftarda ağırladı.

Başkan Çetin okul müdürleri ile akademi öğrencilerine iftar verdi
Başkan Çetin okul müdürleri ile akademi öğrencilerine iftar verdi Soner Aksakal

Abdurrahim Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki iftara Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, Belediye Başkan Yardımcıları, okul müdürleri, Nezaket Okulu eğitmenleri, spor eğitmenleri ve Pursaklar Gençlik Akademisi öğrencileri katıldı. Eğitim camiasını ağırlayan Başkan Çetin yaptığı konuşmada “Rabbimin ilk emri okudur, o nedenle bizler eğitimi seviyoruz ve her aşamada destek veriyoruz. Pursaklar’da birlikte yaptığımız sosyal ve kültürel projeler her yerde takdirle anılıyor” dedi.

Belediyenin eğitim hizmetleri hakkında bilgi veren Selçuk Çetin, Nezaket Okullarının Türkiye projesi olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Bizler kişinin doğumundan ölümüne kadar her alanda hizmet veren, proje üreten bir belediyeyiz. Eğitim konusunda çocukların okul öncesi aşamasında, okul çağında, üniversiteye hazırlık zamanında ve bundan sonraki yükseköğreniminde her zaman yanındayız. Yeni açtığımız Gençlik Akademisi ile gençlerimize önemli hizmetler vereceğiz. Pursaklar’da eğitim kalitesi her geçen yıl daha da artıyor. İnşallah hep birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız.”

 

ANKARA PURSAKLAR SELÇUK ÇETİN İFTAR RAMAZAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı