Advert

Başkan Duruay Karagedikliler İle İftar Sofrasında Buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Karagedik Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti.

Başkan Duruay Karagedikliler İle İftar Sofrasında Buluştu
Başkan Duruay Karagedikliler İle İftar Sofrasında Buluştu Soner Aksakal

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Karagedik Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti. Gölbaşı Belediyesi tarafından Karagedik Mahallesinde verilen iftara çok sayıda Karagedik’li vatandaş katıldı.

 

 Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Fatih Duruay, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu da belirterek, ‘Bugün burada Karagedik  Mahallesi sakinleri ile iftar sofrasında bir araya gelmek, sizler ile birlikte iftarımı açmak beni çok mutlu etti. Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır.’ ifadelerini kullandı.

 

 Gölbaşı Belediye Fatih Duruay, iftar yemeği sonrasında mahalle halkı ile tek tek tokalaşarak çocuklara oyuncaklar hediye etti.

 

Mahalle İftarları Devam Ediyor

Ayrıca Gölbaşı Belediyesi 23 Haziran Peşembe  günü Bezirhane  Mahallesi, 24 Haziran Cuma Günü Oyaca Mahallesi, 25 Haziran Bahçelievler Mahallesi ve 26 Haziran Pazar günü Seğmenler Mahallesinde  mahallesinde iftar verecek.  

 

Ankara Gölbaşı İftar Fatih Duruay Ramazan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı