Advert

Salih Turhan “1969’dan bugüne Anadolu gençliği için gayret ediyoruz”

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan Atatürk Sahil Parkı’nda kurulan AGD standını ziyaret ederek gençlerle istişarede bulundu.

Salih Turhan “1969’dan bugüne Anadolu gençliği için gayret ediyoruz”
Salih Turhan “1969’dan bugüne Anadolu gençliği için gayret ediyoruz” Nisa Sayar

AGD’nin Ramazan dolayısıyla Türkiye genelinde açmış olduğu bir çok standın olduğunu belirten Salih Turhan “Türkiye’miz gençlik açısından dünyanın en zengin ülkelerinden bir tanesidir. 30 yaşın altında 43 milyon genci bünyesinde barındıran devasa bir ülkeyiz. Bu da bizleri geleceğe dair umutlandıran bir durum. Tabii Anadolu Gençliği olarak Anadolu’daki hiçbir genci ayırt etmeden bu ülkenin en güzel şekilde yürütülmesi, geleceğe dair en güzel planlamaların yapılması ve bu ülke içerisindeki hiçbir gencimizin saçının teline dahi zarar gelmemesi için büyük bir çalışmanın içerisindeyiz” diye konuştu.

1969’da Milli Gençlik Vakfı döneminden Anadolu Gençlik dönemine kadar ülke gençliğinin madden ve manen gelişmesi için bir çalışma içinde olduklarını belirten Turhan “İlkokul, ortaokul, lise, üniversite ya da çalışan gençlerimizin milli ve manevi değerleri tutması ile alakalı bir gayretimiz var. Üniversite geçliğimizin istihdam problemleri ev, yurt ve burs ihtiyaçlarına yönelik faaliyetler. Ortaokul ve lisedeki gençlerimizin yaz ve kış etkinlikleri ile ilgili gençlerimizin üzerine düşen mesuliyetlerin giderilmesi ile ilgili bir gayretin içerisindeyiz” dedi.

Ayrıca Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu ve ekibi AGD standını ziyaret ederek gündeme dair sohbet gerçekleştirdi.

AGD Genel Başkan Salih Turhan Anadolu Gençlik Derneği MGV Milli Görüş Saadet Partisi Gölbaşı Ankara Ramazan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı