Advert

Advert
İsa Albut “Hamlakit’in yeri her zaman ayrıdır”
İsa Albut “Hamlakit’in yeri her zaman ayrıdır”
Gölbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsa Albut’tan Hamlakit’e destek ziyareti.
Advert

Esnaf Odası Başkanı İsa Albut ve beraberindeki heyet Gölbaşı’nın önde gelen markalarından Hamlakit Cafe’ye ziyarette bulunuldu.

Ziyarete Gölbaşı esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut, Gölbaşı Genç Girişimci İş Adamları Derneği (GÖLGİAD) Başkanı Arif Küçük ve CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik katıldı.

Başkan İsa Albut, Hamlakit yöneticileri Metin Turhan ve Gökmen Turhan’ın ayrıca tüm cafe çalışanlarının Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak her zaman yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini bildirdi. Albut “Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak Gölbaşı’nın güzide müesseselerinden Hamlakit bu akşam bize iftar sonrası Türk kahvesi ısmarladı. Teşekkür ediyoruz arkadaşlarımıza. Hem meclis üyelerimiz hem de diğer sivil toplum örgütü olan arkadaşlarımızla birlikte toplandık. Dün yaşanan tatsız bir olayı da burada dile getirmek istiyorum. Gölbaşı’na uzun zamandır hizmet veren Hamlakit bir marka, bir kalite ve kurumsal bir yapıdır. Hamlakit’in Gölbaşılılar için yeri her zaman ayrıdır. İşlerini zevkle ve güler yüzle yapan bu insanların yanında çok hoş zaman geçirerek yemek yiyor Gölbaşı halkı. Dün yaşanan tatsız olayın da işletme ile uzaktan yakına bir ilgisi olmamasına rağmen Metin ve Gökmen kardeşimiz üzgün durumda. İyi tarafı burada kimseye bir şey olmamasıdır. Ama müessesemizin canı sıkılmış olmasına rağmen yine de biliyorum ve inanıyorum ki aynı kalite ve güler yüzle hizmet edecekler, insanlar aileleri ile gelip yemeklerini yiyip güler yüzle uğurlanacaktır. Kendilerine Gölbaşı’na böyle bir markayı kazandırdıkları ve sürekliliği sağladıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ayrıca ziyarette bulunan Gölbaşı Genç Girişimci İş Adamları Derneği (GÖLGİAD) Başkanı Arif Küçük de Derneğinin Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamlakit sahibi Gökmen Turhan’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Hamlakit Esnaf Odası İsa Albut Metin Turhan Gökmen Turhan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert