Advert

Advert
Başkan Çetin yetim çocukları iftarda ağırladı
Başkan Çetin yetim çocukları iftarda ağırladı
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, verdiği iftar yemeğinde yetim çocukları, meclis üyeleri ve AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı’nı ağırladı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftarda konuşan Çetin “Bizeler Peygamber Efendimizin yetim çocuklara gösterdi
Advert

Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki iftarda yetim çocukları, belediye meclis üyeleri ve AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı’nı ağırlayan Belediye Başkanı Selçuk Çetin hemşerileriyle yakından ilgilenip, çocukların masasına oturdu. Çocuklarla uzun süre sohbet eden Başkan Çetin orucunu da yetim çocuklar birlikte açtı. 


Yüzlerce hemşerisi ile iftarda bir araya gelen Başkan Çetin yaptığı konuşmada Ramazan ayında özellikle yetimleri, öksüzleri, kimsesizleri, ihtiyaç sahiplerini unutmamak gerektiğini hatırlatarak “Peygamber Efendimizin çocuklara ayrı bir şefkati vardı. O nedenle bizler bunu hiç unutmamalıyız. Soframızı şereflendiren çocuklarımızı asla ihmal etmeyelim. Rabbim şehitlerimize ve vefat eden bütün kardeşlerimize rahmet eylesin. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Zor günlerden geçiyoruz ama bizler her zaman ümit varız” dedi. İftarını çocuklarla birlikte eden Başkan Çetin, miniklere kendi elleriyle yemek yedirerek gönüllerini aldı. 

 

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert