Advert

Advert
Jülide Sarıeroğlu Ak Gençlikle bir arada
Jülide Sarıeroğlu Ak Gençlikle bir arada
Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, iftar sonrası Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları ile bir araya geldi.
Advert

Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Gölbaşı’nı ziyaret ederek iftar sonrası Ak Parti Teşkilatıyla bir araya geldi. Sarıeroğlu, Sancak Mahallesi’nde yapılan iftarın ardından Manzara Cafe’ye gelerek burada Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Kadın Kolları Başkanı Elif Özer’le sohbet etti.

Ardından Ak Parti Teşkilatıyla birlikte Atatürk Sahil Parkı’nda kurulan stantları ziyaret eden Sarıeroğlu Ak Partili gençlerle istişarede bulundu. Sarıeroğlu yaptığı açıklamada “Bugün iftardan sonra akşamı Gölbaşımız’da geçirdik. Ankaramız’ın ‘Sevgi Şehri’ diyoruz, ben ‘Mavi İncisi’ diyorum. Sancak Mahallesi’nde iftarımızı yaptık, ev ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. İftardan sonra da şu anda sahilde gençlerimizle birlikte sohbet ediyoruz. Ak Parti olarak Ramazan’ın birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını temenni ediyoruz. Bunun için tüm teşkilatlarımızla birlikte, mahalle temsilcilerimizden başbakanımıza kadar, vekillerimizle, belediye başkanlarımızla, il ilçe yöneticilerimizle Ramazan’ı sokaklarda vatandaşlarımızla birlikte eski günleri yaşatacak şekilde idrak etmeye çalışıyoruz. İnşallah hayırlara vesile olmasını, tekrarını Allah’ın nasip etmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ak Parti olarak gençlerden aldıkları güçle hareket ettiklerini belirten Sarıeroğlu “Önemli günlerden geçiyoruz. Bu önemli günlerde birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz çok önemli. Bu vesileyle kardeşlerimizle birlikte bugün Gölbaşı’nın çok güzel bir alanındayız. Bu birlikteliğin birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayacağına inanıyoruz. Gençlerimizle fikir alışverişi yapıyoruz. Geleceğimiz gençlerimiz diyoruz. Ak Parti olarak gençlerimizden güç alarak ilerliyoruz. İstişarelerimiz, görüş alışverişlerimiz her zaman devam ediyor. Ramazan vesilesiyle Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanımız ve İlçe Gençlik Kolları Başkanımız ve İlçe Kadın Kolları Başkanımızla bir aradayız. İnşallah hayırla, sağlıkla, bolluk ve bereketle Allahım bizi Ramazan Bayramına ulaştırmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

ETİKETLER
Jülide Sarıeroğlu Ankara Gölbaşı AK Parti Osman Karaaslan Tarık Kuyrukçu İftar Ak Gençlik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert