Reklamı Geç
Advert
Advert
Fedakarlık Kalesi
Fedakarlık Kalesi
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Babalar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Advert

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, babaların evlatları için bir manevi sığınak olduklarının asla unutulmamasını istedi. Çetinkaya, babalığın fedakarlık ve özverinin adı olduğuna dikkat çekti.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Çetinkaya’nın mesajı şöyle:

“AİLEMİZİN TEMEL DİREĞİ”

“Bir Babalar Günü’ne daha ihanet çetelerinin ülkemiz üzerindeki oyunlarının arttığı bir dönemde gelen şehit haberleri arasında ulaştık. Evlatlarının hayatından endişeli analar ve babalar, endişeli günler yaşıyor. Umuyorum bu Babalar Günü, bir daha şehit vermeyeceğimiz günlerin habercisi olur.

Şüphesiz baba, Türk aile yapısında mihenk taşıdır. Elleri öpülesi babalar, ailemizin temel direğidir. Tüm ömrünü evlatlarının iyi yetişmelerine, huzurlu olmalarına adayanlar şüphesiz babalarımızdır. Bir manevi sığınak olarak özveri ve fedakarlığın sembolü olan babalarımızın kıymetini çok iyi bilelim.

Bu özel gün nedeniyle fedakarlık ve özveri kalesi babalarımızı saygı ve minnetle anıyor; Babalar Günleri vesilesiyle ellerinden öpüyor; saygılar sunuyorum.”

ETİKETLER
Babalar Günü MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya Fedakarlık Ankara Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert