Reklamı Geç
Advert
Advert
BAŞKAN DURUAY, KARAALİ’LİLER İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAŞKAN DURUAY, KARAALİ’LİLER İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Karaali Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti.
Advert

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı nedeniyle mahallerde iftar ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Duruay son olarak ziyaret ettiği Karaali Mahallesinde vatandaşlarla birlikte iftar açıp sohbet etti. Gölbaşı Belediyesi tarafından Karaali Mahallesinde verilen sokak iftarına çok sayıda Karaali’li vatandaş katıldı.

 

Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Fatih Duruay, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu da belirterek, ‘Bugün burada Karaali  Mahallesi sakinleri ile iftar sofrasında bir araya gelmek, sizler ile birlikte iftarımı açmak beni çok mutlu etti. Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır.’ ifadelerini kullandı.

 

Gölbaşı Belediye Fatih Duruay, iftar yemeği sonrasında mahalle halkı ile tek tek tokalaşarak çocuklara oyuncaklar hediye etti.

 

MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca Gölbaşı Belediyesi 18 Haziran Cumartesi günü Eymir Mahallesi TOKİ konutlarında ve 19 Haziran Pazar günü Şafak mahallesinde iftar verecek. 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Fatih Duruay İftar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert