Reklamı Geç
Advert
Advert
Gölbaşı Kaymakamlığı şehit ve gazi yakınlarına iftar verdi
Gölbaşı Kaymakamlığı şehit ve gazi yakınlarına iftar verdi
Gölbaşı Kaymakamlığı’nın organizesinde düzenlenen iftar sofrasında şehit yakınları, gazi ve aileleri bir araya geldi.
Advert

İftar programına Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan, Emniyet Müdürü Levent Alıcı, Tüketici Hakları Derneği Gölbaşı Şube Başkanı Orhan Uçar,MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, siyasi parti temsilcileri şehit ve gazi aileleri katıldı.

İftar öncesi şehitler için Kuran’ı kerim okundu. Kaymakam Şahin Aslan, şehit ve gazi ailelerini tek ziyaret edip hal hatırlarını sordu.

İftar programında konuşma yapan Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan “Şüphesiz ki bu milletin tarihinde, dininde en mühim makamlardan ve en anlamlı sıfatlardan birisi şehitlik ve de gazilik mertebeleridir. Bizler gerek devlet olarak gerek millet olarak dün olduğu gibi bugün de bu bayrağa ve bu toprağa borçlu olduğumuzun bilincindeyiz ve her zaman onu minnetle şükranla yâd ediyoruz. Şehitlerimize ve onların çok muhterem ailelerine, gazilerimize karşı gönülden yekvücut bir millet olarak yanlarında durduğumuzun bir ufak göstergesi olsun diye bu akşam beraberiz. Şüphesiz ki bu millet birlik ve beraberliğini bozmadığı müddetçe, geçmişte atalarının, Alparslanların, Yavuzların, Kanunilerin, Sultan Fatihlerin, Gazi Mustafa Kemallerin yaptığı gibi bu milletle beraber yürüdüğü müddetçe, devlet millet el ele verdi müddetçe ne kadar karşımızda bize kasteden düşmanımız olursa olsun Allahın izniyle biz hepsinin hakkından gelir ve dimdik dururuz.” dedi.

 

Kaymakam Aslan son olarak sorunu olan şehit ve gazi yakınlarının kendisine ulaşmasını ve maddi manevi her türlü katkıyı bir şeref, onur ve görev olarak yapacaklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Kaymakamlık Şehit Ve Gazi İftar Şahin aslan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert