Advert

Advert
Pursaklar Balkan Şampiyonası’nda 2. Oldu
Pursaklar Balkan Şampiyonası’nda 2. Oldu
Edirne’de 10 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen 3. Balkan Wushu Şampiyonası’na Pursaklar Belediyesi’ni temsilen katılan Ebubekir Sepetçioğlu 2. Olarak gümüş madalya kazandı.
Advert

Türkiye, Ukrayna, Yunanistan, İtalya, Bosna Hersek, Hırvatistan, Suriye, İran, Sırbistan ve Makedonya’nın katılımıyla Edirne’de gerçekleştirilen 3. Balkan Wushu Şampiyonası’nda hem Türkiye’yi hem de Pursaklar Belediyesi’ni başarıyla temsil eden Ebubekir Sepetçioğlu, 600 sporcunun içerisinden yükselerek ikinci olup gümüş madalya kazandı. Turnuvaya damga vuran Türkiye, 3. Balkan Wushu Şampiyonası’nda 124 altın, 88 gümüş ve 63 bronz madalya kazanarak turnuvanın birincisi oldu. Türkiye’yi ikinci olarak Ukrayna ve üçüncü olarak Bosna Hersek takip etti.

Baba - oğulun çalışması ikincilik getirdi

Pursaklar Belediyesi spor antrenörlerinden Mehmet Sepetçioğlu’nun çalıştırdığı oğul Ebubekir Sepetçioğlu, kendilerine imkân sunan ve her zaman destek veren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür etti. Türkiye’yi ve Pursaklar Belediyesi’ni başarıyla temsil ettiğini belirten Ebubekir Sepetçioğlu “Bundan sonra daha çok çalışarak güzel başarılar elde etmek işitiyorum” dedi. 

ETİKETLER
Ankara Balkan Şampiyona Pursaklar Wushu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert