Reklamı Geç
Advert
Advert
GÖLBAŞI’NDA BAŞARILI OKUL VE ÖĞRENCİLERE PLAKET
GÖLBAŞI’NDA BAŞARILI OKUL VE ÖĞRENCİLERE PLAKET
Gölbaşı'nda "Öyküleriyle Türkülerimiz" yarışmasında Ankara genelinde dereceye giren okullar için plaket töreni düzenlendi.
Advert

Gölbaşı Anadolu Lisesi konferans salonundaki törende dereceye giren Gölbaşı Anadolu Lisesi ve Gölbaşı Gündüz Alp İlkokulu öğrencilerine madalya ve plaket verildi.

Programda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya “Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz eğitsel ve sosyal faaliyetler ile öğrencilerimizin yeteneklerini ön plana çıkarmak istiyoruz” dedi.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerçekleştirdiğimiz "Öyküleriyle Türkülerimiz"  yarışmasının önümüzde ki yıl daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten İhsan Yalçınkaya “Bu yıl bizim için bir tecrübe olsun, çünkü ilkini yaptık biz Ankara’da. Türkünün öyküsü, ses ve klip için  ayrı jüri üyeleri olması gerekirdi. Önümüzdeki yıl bunları ayrı ayrı kategoride değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı ise “"Öyküleriyle Türkülerimiz"  yarışmasında dereceye giren iki okulumuzu tebrik ediyorum. Emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. Bu yıl 2. ve 3 olan okullarımızdan gelecek yıl birincilik bekliyorum. Bunun için biz İlce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hep onların yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Tekrar bütün çocukları ve emeği gecen öğretmenleri tebrik ediyorum” dedi.

Okul müdürü Mevlüt Yalçinyiğit ise yarışmada dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarıların devamını diledi.

Konuşmaların ardında İlkokullar arasındaki mücadelede de, dereceye giren Gölbaşı Gündüz Alp İlkokulu’na madalya, liseler arasında dereceye giren  Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencilere ve öğretmenleri Erhan Eken plaket verildi.

Gölbaşı Anadolu Lisesi tarafından yapılan törene ,Ankara  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya,Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, Gölbaşı Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Yalçinyiğit, okul  öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Öyküleriyle Türkülerimiz İhsan Yalçınkaya Hayrettin Balcı Mevlüt Yalçinyiğit Plaket
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert