Reklamı Geç
Advert
Advert
Ramazan Gölbaşı gençlerini bir araya getirdi
Ramazan Gölbaşı  gençlerini bir araya getirdi
Gölbaşı’nda çeşitli siyasi partilere üye olan gençler ramazan stantlarında bir araya gelip Gölbaşı'nın sorunlarını dile getiriyorlar.
Advert

Gölbaşı Belediyesi tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında kurulan stantlarda bir araya gelen Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı, Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan veCHP Gençlik Kolları üyeleri Gölbaşı’nın gençleri olarak ortak bir paydada hareket etmeleri için yapılması gereken faaliyetleri tartıştılar.

Ortak payda Milli değerler ve Gölbaşı olmalı

Ortak değerlerin gençlere aşılanması gerektiğini belirten gençler Gölbaşı’nda kavga yerine tartışmayı ülke ve Gölbaşı menfaatleri konusunda hareket etmeleri gerektiğini söylediler.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu “Ak Parti Gençlik Kolları olarak Gölbaşı'nda gençlerin ortak bir paydada birleşmeleri için yapılacak tüm çalışmaların içinde yer alırız. Biz kendi içimizde de Gölbaşı'ndaki bütün gençlerin katılabileceği Külliyen İdrak sohbetleri ile gençlerimizi bir araya getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı “Gölbaşı Ülkü Ocakları olarak gençlerin bir araya gelmesi için gerekli aktivite ve sosyal çalışmaları yapıyoruz. Gölbaşı’nda gençler arasında milli şuuru güçlendirecek her türlü faaliyete katılmaya hazırız” dedi.

Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan ise “Çıktığımız yollar farklı olabilir. Ama menzilimiz bir. Hepimiz için ortak olan değerler var. Biz yerel bazda Gölbaşı için gençler olarak çalışmalıyız. Genel olarak ülkenin gençlerini bir araya getirmeyi amaçlayabiliriz” dedi.

CHP Gençlik Kolları üyeleri ise parti kimliklerini önemsemeden hep birlikte Gölbaşı için çalışabileceklerini, gerekirse birlikte mahalle mahalle, sokak sokak çöp toplayabileceklerini söylediler.

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Gençlik Kolları Ramazan standları
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert