Reklamı Geç
Advert
Advert
Siyasetçilerden Ramazan Mesajları
Siyasetçilerden Ramazan Mesajları
Gölbaşı’nın önde gelen siyasetçileri Ramazan ayının ilk günü dolayısıyla gazetemiz aracılığı ile Gölbaşı halkına birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Advert

Gölbaşı’nın önde gelen siyasetçileri Ramazan ayının ilk günü dolayısıyla gazetemiz aracılığı ile Gölbaşı halkına birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Atatürk Sahil Parkında açılan stantlarda bir araya gelen siyasi parti liderleri stantları gezerek birbirlerine ikramda bulunup sohbet etme fırsatı buldular.

Ramazan ayının ilk günü olması sebebiyle Atatürk Sahil Parkı, Salıncak Cafe ve Manzara Cafe iftarını yapan Gölbaşılı vatandaşlarla dolup taştı.

Manzara Cafe’de konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Mübarek Ramazan ayı hem Gölbaşı’na hem ülkemize hem de tüm İslam alemine hayırlı uğurlu olsun. İnsanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini cenab-ı mevladan dilerim. Müslüman aleminin birlik ve beraberliğine vesile olsun inşallah” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise “Tüm Gölbaşı halkının mübarek Ramazan ayını kutlar, ülkemize hayırlar getirmesini cenab-ı haktan niyaz ederim. Ramazan ayı Müslümanlar arasında kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ayıdır. Bizi bu sene de 11 aytın sultanına kavuşturan rabbimize şükürler olsun” diye konuştu.

Yeni açtığı Salıncak Cafe’de konuşan MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy “Ramazan ayının ailelerimize, ülkemize, milletimize ve Gölbaşı halkına hayırlar getirmesini diliyorum. Ramazan birlik, beraberlik, kardeşlik ayıdır. Bütün insanların bu güzellikleri yaşamasını temenni ediyorum. Önümüzdeki günlerin de ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Atatürk Sahil Parkı’nda, CHP Gençlik Kollarının açtığı stantta konuşan CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nuriye Atabey “Hepmizin mübarek Ramazanını kutluyorum. Rabbim ülkemize birlik, beraberlik ve huzur içerisinde inşallah hayırlı Ramazanlar olsun diyorum. Ağız tadıyla bayramı da geçirelim istiyorum. Küçüklerin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öpüyorum” dedi.

 

Gölbaşı Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan ise “Mübаrеk аyımızdа nеfsimizi оruçlа kеsеlim, şеytаnı duаlаrımızlа yеnеlim, yerimizi imаnımızlа bеlirleyеlim. Hayırlı Ramazanlar” dedi.

 

ETİKETLER
Fatih Duruay Mahmut Aksoy Osman Karaaslan Nuriye Atabey Burak Gülhan Ramazan İftar Stant
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert