Advert
EFSANE GERİ DÖNDÜ
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Gölbaşı’nın unutulmaz mekanları arasında yer alan Salıncak Cafe uzun bir aradan sonra tekrar hizmete açıldı.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gölbaşı’nın unutulmaz mekanları arasında yer alan Salıncak Cafe uzun bir aradan sonra tekrar hizmete açıldı. Mehmet Öztürk, Mahmut Aksoy, Ömer Aşkın, Levent Şimşek ve Fatih Taştan ortaklığıyla tekrar kapılarını açan Salıncak Cafe, Mogan Gölü kenarında müşterilerine hizmet verecek. Ramazan ayının da gelmesiyle birlikte Mogan Gölü’nün Gölbaşı halkının en uğrak yerlerinden biri haline gelmesi Salıncak Cafe’nin kısa zamanda yeniden eski günlerine döneceğini gösteriyor. Şimdiden başta siyasiler olmak üzere Gölbaşı’nın tanınmış isimlerinin iftar sonrası ilk tercihi Salıncak Cafe haline geldi.

Bisiklet kiralama imkânı ve iftar yemekleri ile hizmete açılan cafe, müşterilerini Mogan Gölü manzarası eşliğinde güzel dakikalar geçirmeye davet ediyor.

Ayrıca hazırlıkların tam olarak tamamlanmadığı ve ilerleyen zamanlarda Salıncak Cafe’nin çok daha fazla alternatifi bir arada sunan bir eğlence mekanı haline geleceği tahmin ediliyor.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Salıncak Cafe Mehmet Öztürk Mahmut Aksoy Ömer Aşkın Levent Şimşek Fatih Taştan Ramazan Ayı İftar Oruç Mogan Gölü Sahil Sahur
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500