Reklamı Geç
Advert
Advert
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ramazan mesajı:
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ramazan mesajı:
“Birlik ve beraberlik Günlerindeyiz”
Advert

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay; rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan mübarek Ramazan günlerini Gölbaşı’nda en iyi şekilde değerlendirmek için Gölbaşı Belediyesi olarak her türlü hazırlığı yaptıklarını söyledi.

 

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayının milli birlik ve beraberliğin zirve yaptığı günler olduğunu belirterek “Allah’a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayı, İslam Alemine, ve Gölbaşılı hemşehrilerimize hayırlara vesile olsun” dedi.

 

Ramazan ayında, oruç ibadetinin yanında yardımlaşma ve dayanışmanın da ön plana çıktığına dikkat çeken Başkan Duruay, nefislerimizi terbiye etme fırsatının iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

 

“RAHMET VE BAĞIŞLANMA AYINDAYIZ”

Ramazanın rahmet ve bağışlanma ayı olduğuna dikkat çeken Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“11 ayın sultanı Ramazan ayını bir kere daha yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan, İslâm’ın rahmetle yoğrulmuş adaletini, bilgi ve hikmetle bütünleşmiş ahlâkını bütün insanlığa gösteren bir aydır. Ramazan ayı Müslümanların Allah’ı idrak ettikleri, kendilerine rızık olarak verilen şeyleri paylaştıkları bir aydır.  Bu mübarek ay, oruç ibadetinin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma duygusunu da ön plana çıkarmaktadır.”

 

Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan mübarek günleri Gölbaşı’nda da en iyi şekilde değerlendirmek için Belediye olarak her türlü hazırlıklarını yaptıklarını söyleyen Başkan Duruay, huzur içinde Ramazan ayı geçirilmesini diledi.

ETİKETLER
Ankara Fatih Duruay Ramazan Ayı Mesaj
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert