Advert

Mahalleler arası futbol turnuvası sona erdi

Gölbaşı Belediye Spor Kulübü tarafından gazeteci - spor yazarı Ömer Yılmaz anısına düzenlenen “Saygı ve Kardeşlik” futbol turnuvasının şampiyonu Hallaçlı Mahallesi oldu.

Mahalleler arası futbol turnuvası sona erdi
Mahalleler arası futbol turnuvası sona erdi Önder Ataseven

Gölbaşı Belediyespor Kulübü’nün düzenlediği geleneksel futbol turnuvasının şampiyonu Hallaçlı Mahallesi oldu. 12 takımın katıldığı turnuvanın finalinde Bahçelievler Mahallesini 3-2 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. Turnuvada Bahçelievler Mahallesi ikinci olurken Toki Mahallesi de üçüncülük kupasını aldı. Turnuvada dördüncülüğü ise Karaali Mahallesi elde etti.

Başkan Duruay, sporun dostluk, sevgi, saygı, tanışma, birleştirme ve kaynaşma kaynağı olduğunu ifade ederek bir aydan bu yana devam eden turnuvaya katılan tüm mahalle takımlarını tebrik etti.

 

Şampiyon Hallaçlı Mahallesi’nin kupasını Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay verdi. Turnuvada ikinci olan Bahçelievler Mahallesi’ne 2.’lik kupasını Gölbaşı Belediyesi Meclis üyesi Rıza Kuyrukçu,3.’lük kupasını TOKİ spora Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hayati Çal verdi.

 

 

Turnuvaya adı verilen Gazeteci Spor Yazarı Ömer Yılmaz’ın oğlu Serdar Yımaz’a Belediye Başkanı Fatih Duruay günün anlam ve önemini belirten plaket takdim etti.

 

 

Ankara Gölbaşı Spor Turnuva Ömer Yılmaz Fatih Duruay Hayati Çal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı