Reklamı Geç
Advert
Advert
Mahalleler arası futbol turnuvası sona erdi
Mahalleler arası futbol turnuvası sona erdi
Gölbaşı Belediye Spor Kulübü tarafından gazeteci - spor yazarı Ömer Yılmaz anısına düzenlenen “Saygı ve Kardeşlik” futbol turnuvasının şampiyonu Hallaçlı Mahallesi oldu.
Advert

Gölbaşı Belediyespor Kulübü’nün düzenlediği geleneksel futbol turnuvasının şampiyonu Hallaçlı Mahallesi oldu. 12 takımın katıldığı turnuvanın finalinde Bahçelievler Mahallesini 3-2 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. Turnuvada Bahçelievler Mahallesi ikinci olurken Toki Mahallesi de üçüncülük kupasını aldı. Turnuvada dördüncülüğü ise Karaali Mahallesi elde etti.

Başkan Duruay, sporun dostluk, sevgi, saygı, tanışma, birleştirme ve kaynaşma kaynağı olduğunu ifade ederek bir aydan bu yana devam eden turnuvaya katılan tüm mahalle takımlarını tebrik etti.

 

Şampiyon Hallaçlı Mahallesi’nin kupasını Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay verdi. Turnuvada ikinci olan Bahçelievler Mahallesi’ne 2.’lik kupasını Gölbaşı Belediyesi Meclis üyesi Rıza Kuyrukçu,3.’lük kupasını TOKİ spora Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hayati Çal verdi.

 

 

Turnuvaya adı verilen Gazeteci Spor Yazarı Ömer Yılmaz’ın oğlu Serdar Yımaz’a Belediye Başkanı Fatih Duruay günün anlam ve önemini belirten plaket takdim etti.

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Spor Turnuva Ömer Yılmaz Fatih Duruay Hayati Çal
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert