Advert
RADEV’den Başkan Çetin’e ödül
RADEV’den Başkan Çetin’e ödül
Radyo Evi Derneği (RADEV) tarafından düzenlenen “8. RADEV Artı Ödülleri” töreninde Yılın Pozitif Hareketi Projesi Nezaket Okulu Ödülü Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e takdim edildi.
Advert

Ankara Çukurambar’da düzenlenen Negatifi Pozitife Çevirenler ödül törenine AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar, RADEV Başkanı Yusuf Erbaş, Sanatçılar Hüseyin Kâğıt, Orhan Çakmak, basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede açılış konuşması yapan RADEV Başkanı Yusuf Erbaş, Ankara’da yapılacak olan RADEV Külliyesi projesi hakkında bilgi vererek “Burada bulunan radyo severler bize güç veriyor. Radyo bir hayat tarzıdır. Tarzınızdan vazgeçmeyin” dedi. Açılış konuşmasının ardın ödülünü AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç’tan alan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “RADEV’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizler çocuklarımıza Nezaket Okullarında adab-ı muaşeret eğitimi veriyoruz. Bu da Türkiye’nin ilk projesidir. İnşallah diğer belediyelerimiz de bunu uygular” dedi. Ödül gecesi birbirinden değerli isimlerin verdiği konser ile sona erdi. 

 

ETİKETLER
Ankara Pursaklar RADEV Başkan Çetin Selçuk Çetin Ödül
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert