Reklamı Geç
Advert
Advert
Başkan Duruay minik futbolcular ile buluştu
Başkan Duruay minik futbolcular ile buluştu
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediye Spor Kulubü tarafından organize edinen Futbol Şenliği’ne katılan minik futbolcular ile program bir araya geldi.
Advert

Gölbaşı Belediye spor Kulubü tarafından organize edilen Okullar Arası Futbol Turnuvası ve Futbol Şenliği başladı. Program kapsamında Gölbaşı’nda bulunan okullardan 2005-2006 yaş doğumlu miniklerden oluşan okul takımları kuruldu. Kurulan okul takımları Futbol Şenliği Turnuvası’nda mücadele veriyor. Ayrıca Gölbaşı Belediye Spor Kulubü turnuvaya katılan 250 öğrenci arasından alt yapı takımına oyuncu seçecek.

 

 Şenlik kapsamında 250 minik öğrencisi ile Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediye Spor Kulubü Başkanı Hayati Çal,kulüp antrenörleri, beden eğitimi öğretmenleri kahvaltı yaptı. Başkan Duruay ayrıca öğrenciler ile fotoğraf çektirerek kalem hediye etti.

Başkan Duruay program sonrası yaptığı açıklamasında ‘ Amacımız Gölbaşı’nda gençleri spora yönlendirmek ve gençlerimizi sokaklardan kurtarmak. Sporun her dalını çocuklarımız ile tanıştıracağız. Spora olan desteğimiz her zaman tam olacak’ ifadelerini kullandı.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Spor Futbol Şenliği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert