Advert
Başkan Çetin, Çankırı Tanım Günlerine katıldı
Başkan Çetin, Çankırı Tanım Günlerine katıldı
Ankara’da düzenlenen Çankırı Tanıtım Günleri’ne katılan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, hemşerileriyle bir araya geldi.
Advert

 

Çankırı’nın tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtılacağı Çankırı Tanıtım Günleri, Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Çankırı Tanıtım Günleri’nde vatandaşlar 4 gün boyunca Çankırı’yı tanıtan stantları ziyaret edecek ve yöresel ürünlerden satın alma fırsatı bulabilecek. Bu anlamlı günde hemşerilerini yalnız bırakmayan Başka Çetin, stantları tek tek gezerek “Hemşerilerimizle Başkent’te bir arada olmak, memleketimizin güzelliklerini burada görmek bizleri mutlu ediyor. Çok güzel çalışmalar yapılmış, emeklerine sağlık” dedi.

Çankırı ile özdeşleşen başta kaya tuzu ürünleri olmak üzere yöresel ürünlerin de tanıtılacağı Çankırı Tanıtım Günleri’nin açılış törenine, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Çankırı MilletvekiliHüseyin Filiz, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve çok sayıda kişi katıldı. Çankırı’daki yerel ürünlerden sanayi ürünlerine kadar birçok stant kuruldu. Pazar gününe kadar açık olan Çankırı Tanıtım Günleri, Başkent’te yaşayanları bekliyor.  

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Çankırı Atatürk Kültür Merkezi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert