Reklamı Geç
Advert
Advert
Aksakal’dan o paylaşımlara sert tepki
Aksakal’dan o paylaşımlara sert tepki
CHP eski ilçe başkanı Yusuf Aksakal Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'a sosyal medya özerinden hakaret edenlere “Demokrat Olmak Solcu Olmak Bu Değil” sözleriyle tepki gösterdi.
Advert

CHP eski ilçe başkanı Yusuf Aksakal Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'a  sosyal medya özerinden hakaret edenlere  “Demokrat Olmak Solcu Olmak Bu Değil” sözleriyle tepki gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Tebessüm Koçakcı'nın annesi ve şarkıcı Semiha Yankı, Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım’a sosyal medya üzerinden hakaret etti.

Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşıma tepki gösterirken, bu paylaşımlara bir tepki de CHP eski ilçe başkanı Yusuf Aksakal’dan geldi. Aksakal özellikle sosyal medya hesapları üzerinden bazı sol grupların Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım’a hakaret içeren paylaşımlar yapmasına çok kızdı. Eski ilçe başkanı Yusuf Aksakal “Demokrat Olmak Solcu Olmak Bu Değil” diyerek Semiha Yıldırım’a yapılan hakaret içerikli yazılara tepki gösterdi.

Yusuf Aksakal'ın yapılan saldırılara yepki gösterdiği o paylaşım…

“BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM' IN EŞİ İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPANLAR , BİRAZ İNSAFLI OLUN, O BİR KADIN,O BİR ANNE,SİYASETÇİ EŞİ OLMAK DIŞINDA SUÇU NE?,SİYASET BU DEĞİL, DEMOKRAT OLMAK SOLCU OLMAK BU DEĞİL”

ETİKETLER
Yusuf Aksakal Semiha Yıldırım Sosyal Medya Hakaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert