Advert
Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları kahvaltıda buluştu
Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları kahvaltıda buluştu
Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Gölbaşı Alperen Ocakları kahvaltıda bir araya geldi.
Advert

Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Gölbaşı Alperen Ocakları kahvaltıda bir araya gelerek parti ve ocak gündemini değerlendirdi.

Kahvaltı programına katılan BBP Ankara İl Başkanı Mahir Alay “Alperen Ocakları bizim için önemli. Ocaklar ne kadar güçlü olursa, ne kadar genç yetiştirirse ilçelerin, ilin ve genel merkezin işi o kadar rahat olur. Bizim partimizin en büyük özelliği, ocak terbiyesiyle yetişmiş insanların topluluğu olmasıdır. Bu birlik ve beraberliği sağlayan insanların topluluğudur burası. Bu yüzden bizim parti yapısı içindeki en değerli birimimiz olan ocaklarla ilgili hiçbir sıkıntımız olamaz” dedi.

Alay, ilerleyen zamanlarda Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocaklarının il ve ilçe teşkilatlarının aynı çatı altında birleşeceğini ve çalışmalarını birlikte yürüteceklerini ifade etti.

BBP Gölbaşı İlçe Başkanı Özcan Abdurrahmanoğlu “Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek, parti ve ocak tabanlı tüm arkadaşlarımızla kaynaşmak için böyle bir toplantı düzenledik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Gölbaşı Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan ise ocak gençliği olarak her zaman BBP il ve ilçe teşkilatlarının yanında hazır bulunduklarını belirtti.

Toplantıya BBP Ankara İl Başkanı Mahir Alay, BBP Gölbaşı İlçe Başkanı Özcan Abdurrahmanoğlu, Gölbaşı Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan, Orhan Şahin, BBP Gölbaşı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Alperen Ocakları mensubu gençler katıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Alperen Ocakları BBP Mahir Alay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert