Reklamı Geç
Advert
Advert
“Af ve arınma gününü iyi değerlendirmeliyiz”
“Af ve arınma gününü iyi değerlendirmeliyiz”
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Advert

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, mübarek gün ve gecelerin kıymetinin iyi bilinmesi gerektiğini söyledi. Başkan Duruay, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda “Af ve arınma gününü tüm insanlık iyi değerlendirmelidir” dedi.

 

21Mayıs Cumartesi’ni 22 Mayıs Pazar  gününe bağlayan gecenin mübarek "Berat Kandili" olduğunu bildiren Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, yayınladığı mesajda şunları söyledi:

 

AF VE ARINMA GECESİ…

”Berat, af ve arınma anlamına gelmektedir. Şüphesiz bu gece samimiyetle kendisine yönelenleri yüce Allah bağışlayacaktır. Bu mübarek gün ve gecelerde yüce Mevlamıza dua ederken, anne ve babamızın da hayır dualarını alırken akrabalarımızla ilişkilerimizi güçlendirmeliyiz. Fakirlere, kimsesizlere ve yetimlere şefkat göstererek yardım elini uzatmalıyız. Bunları gerçekleştirmek birlik ve bütünlük sağlanmasında çok önemlidir.Oruç ayı Ramazanın müjdeleyicisi Beraat Kandili gecesinde yüce Mevla'ya açılan ellerin ve yapılan duaların birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum.

 

Başta Gölbaşılı hemşerilerimiz olmak üzere İslam Aleminin Berat Kandilini tebrik ediyor; kandilin bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Berat Kandili Mesajı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert