Reklamı Geç
Advert
Advert
Hayrettin Balcı'nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
Hayrettin Balcı'nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
Hayrettin Balcı'nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
Advert

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını özel bir mesaj yayınladı.

 İşte Hayrettin Balcı'nın yayınladığı o mesaj;

Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Aziz Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulmuştur. İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Milleti, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır.

          Dün ile bugün, bugün ile yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz; aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti'nin teminatıdır. 

          Gençlerimizin varlığı, potansiyeli ve gücü, ülkemizin de gücünü artırarak, bizleri gelecek adına ümitlendirmektedir. Milletini seven, milli ve manevi değerlerle bezenmiş, teknolojiyi iyi kullanan, ilim ve fende dünyayla yarışan bir gençliğin, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağından hiç kuşkumuz bulunmamaktadır.

         Bu duygu ve düşüncelerle,  başta Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum, yarınlarımızın güvencesi sevgili gençlerimiz olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

ETİKETLER
Ankara Hayrettin Balcı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin 19 mayıs
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert