Advert
Gölbaşı’nda “Engelliler Haftası” etkinliği
Gölbaşı’nda “Engelliler Haftası” etkinliği
Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Gölbaşı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde diploma töreni düzenlendi.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Okul Müdürü Mehmet Sevindim günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Sevindim “ Özel gereksinimli bireylerin toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, karşılaşabilecekleri tüm engelleri ortadan kaldırmak ve kaliteli yaşam sürdürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermenin hepimizin sosyal sorumluluğudur” dedi.

Engelli öğrencilerin yer aldığı sinevizyon gösterisinin ardından engelli öğrencilerin hazırladığı “Mantarlar”, “Farecik”, “Kanto”, “Kafkas Halk Dansları” ve “Hababam” adlı müzikli oyun gösterileri yapıldı.

Gölbaşı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi mezun olanlar için diploma törenide yapıldı. Mezun olan öğrencilere diplomalarını Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı verdi. Program, resim sergisi ve ikramlarla sona erdi.

Engelliler Haftası Programı Gölbaşı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, ile çeşitli kurum müdürleri, daire amirleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Engelliler Haftası Mehmet Sevindim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert