Reklamı Geç
Advert
Advert
Terör suçundan tutuklanan oğluna tükürüp Ermeni Apo....
Terör suçundan tutuklanan oğluna tükürüp Ermeni Apo....
Antalya ve Finike ilçesinde bir baba terör suçundan tutuklanan oğlunun yüzüne tükürerek tepki gösterdi. Kızgın baba “Ermeni, köpek Apo gelsin sizi kurtarsın” diyerek tepkisini dile getirdi.
Advert
Antalya ve Finike ilçesinde sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK nın propagandası ve devlet büyüklerine hareket ettiklerin için adliye’ye sevk edilen 10 kişiden 8’i tutuklandı.

Tutuklu bir zanlının babası, elleri kelepçeli oğluna tükürerek “Ermeni, köpek Apo gelsin sizi kurtarsın” diyerek tepki gösterdi.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE HAKARET

Edinilen bilgiye göre, Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK yı öven, destekleyen ve devlet büyükleri ile güvenlik güçlerine hakaret edici paylaşımlarda bulunan kişilere yönelik çalışma başlatmıştı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI TAKİBE ALINDI

Yaklaşık 2 ay süreyle bu kişilerin sosyal medya hesaplarını takibe alan polis ekipleri dün sabah saatlerinde Antalya merkez ve Finike ilçesinde 1 i kadın 10 kişiyi gözaltına almıştı. Zanlılar, polisteki ifadelerinin ardından "Terör örgütünün propagandasını yapmak, devlet büyükleri ile güvenlik güçlerine hakaret" suçlamalarıyla adliyeye sevk edilmişti. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan zanlılardan ikisi serbest bırakılırken S.E., D.Ş, S.Ç., B.G., Ü.Y., E.D., A.T. ve S.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BABADAN OĞLUNA TERÖR TEPKİSİ

Zanlılar adliye bahçesinde bekleyen ekip araçlarına bindirildiği sırada bazı zanlı yakınlarının çocukları için gözyaşı döktüğü görüldü. Bir zanlının babası ise elleri kelepçeli ekip aracına binen oğluna önce tükürdü ardından “Ermeni Apo gelsin sizi kurtarsın. Köpek Apo gelsin sizi kurtarsın. Ne PKK’sıymış” diye oğluna tepki gösterdi.

Kaynak

ETİKETLER
Terör suçundan tutuklanan oğluna tükürüp Ermeni Apo....
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert