Reklamı Geç
Advert
Advert
Sümeyye Erdoğan ın düğününde hiç bilinmeyenler ekrana yansıdı
Sümeyye Erdoğan ın düğününde hiç bilinmeyenler ekrana yansıdı
Sümeyye Erdoğan Selçuk Bayraktar düğününe katılan davetliler sürpriz bir görüntülerle karşılaştı.
Advert
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın kızı Sümeyye Erdoğan ile iş adamı Selçuk Bayraktar bugün yapılan törenle dünya evine girdi.

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi nde yapılan düğün törenine başta üst düzey devlet protokolü ve yurt dışından birçok devlet başkanı olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

DAVETLİLER SÜMEYYE ERDOĞAN IN BİLİNMEYEN YÖNLERİNİ EKRANDAN İZLEDİ

Törende çiftin hayat öyküsünü çeşitli yönleri ile konu alan kısa bir film gösterildi. “Sümeyye ve Selçuk Hatıra Filmi” adlı yapımda, Sümeyye Erdoğan ın şimdiye kadar hiç bilinmeyen yönleri ekrana yansıdı.

BUNGEE JUMPING YAPIYOR, KEMANA KARŞI BÜYÜK İLGİSİ VAR

Indiana Üniversitesi nde master, sonrasında ise London Schools of Economics te yüksek lisans yapan Sümeyye Erdoğan ın binicilik sporu yaptığı, kemana karşı büyük bir ilgisi olduğu ve bungee jumping yaptığı pek çok kişi tarafından ilk defa öğrenildi.

İLK YERLİ İHA NIN ÜRETİLMESİNDE KİLİT İSİMLERDEN

Selçuk Bayraktar ise Türkiye de ilk yerli İnsansız Hava Aracını (İHA) üreten kişi olarak biliniyor. İTÜ Elektronik Mühendisliği mezunu olan Bayraktar, Amerika Upenn de yüksek lisans, sonrasında ise Massachusetts Institute of Technology de (MIT) doktora çalışması yaptı.

Türkiye ye döndükten sonra İnsansız Hava Aracı(İHA)’nın üretimine başlayan Bayraktar, milli ve özgün insansız hava aracı ile Türkiye nin gurur kaynağı oldu.

 

Kaynak

ETİKETLER
Sümeyye Erdoğan ın düğününde hiç bilinmeyenler ekrana yansıdı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert